قالیشویی پدیده المپیک یکی از اعضای اصلی و معتبر اتحادیه با کد 930111 می باشد که دارای سابقه طولانی و درخشان در ارائه ی خدمات مربوط به ترمیم. نگهداری و شستشوی محصولات فرش، موکت … است.
با وجود کارشناسان زبده و متخصص در امور نگهداری و شستشوی انواع فرش و همچنین کارخانه مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک، قالیشویی پدیده المپیک مفتخر به ارائه ی بهترین و سریعترین خدمات می باشد.
قالیشوئی پدیده المپیک به تصفیه خانه آب مجهز می باشد؛ تصفیه آب به فرایندهایی گفته می شود که طی آن مواد شیمیایی نامطلوب آلاینده های بیولوژیکی، جامدات معلق، گازها از آب آلوده حذف می شوند تا به مصرف در کارگاه قالیشوئی گردد. تصفیه آب به نحوه شیمیایی مانند کلرزنی دفلوکولانت و به روشهای فیزیکی مانند حوضچه های ته نشینی و استفاده از آشغال گیرها تا حدودی مواد معلق در آب حذف می شوند و باعث از بین بردن انگلها و باکتریها، جلبکها، ویروسها، قارچها و طیف وسیعی از مواد محلول و ذرات معلق موجود در آب می شود.
شستشوی فرش در کارگاه های فاقد دستگاه های مکانیزه، فرش به صورت سنتی (بوسیله کج بیل و نیروی فیزیکی کارگران صورت می پذیرد که اغلب اوقات به فرش آسیب های جدی از قبیل دورنگی، کجی فرش، پارگی و شکستگی) ایجاد می شود. در شستشوی مکانیزه فرش کاملا استاندارد و اصولی شسته شده و با دستگاه اتو و رول شده با کاور تحویل مشتری می شود. قالیشوئی پدیده المپیک با کادری مجرب و متعهد آماده ارائه سرویس دهی به تمامی نقاط تهران می باشد.